Lipiec miesiącem promocji

Dni:
Godzin:
Minut:

SATYSFAKCJA KLIENTA TO NASZA MISJA

Best-watches to prężnie rozwijająca się polska firma, której zespół zasilają młodzi pasjonaci technologii. Bogata wiedza z dziedziny elektroniki i duże doświadczenie w handlu pozwalają nam oferować starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, które cechują się najlepszym stosunkiem ceny do jakości i funkcjonalności. W ofercie sklepu best-watches.pl znajdą państwo różnorodną paletę smartwatchy dopasowanych do Waszych indywidualnych preferencji, a naszą największą motywacją jest satysfakcja klienta z doboru idealnego zegarka, który będzie codziennie zdobił wasze nadgarstki. Staramy się aby obsługa klienta była na jak najwyższym poziomie, ponieważ wasz uśmiech to nasza satysfakcja.

 

Wysoka jakość

Oferowane przez nas modele inteligentnych zegarków cechują się starannym wykonaniem z dbałością o wszelkie detale oraz posiadają rozbudowane funkcje na poziomie o wiele droższych modeli a płynność działania, szerokie możliwości oraz intuicyjna obsługa sprawiają, że są to urządzenia z najwyższej półki w rozsądnej cenie.

Bezpieczne metody płatności

Współpracujemy z najpopularniejszym dostawcą płatności internetowych firmą payU. Wszystkie płatności są zabezpieczone certyfikatem SSL.

Profesjonalna obsługa klienta

Do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie i ze szczególną starannością. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę i zawsze służymy radą i pomocą a na każdą wiadomość staramy się odpowiadać jak najszybciej. Wszystkie oferowane produkty są objęte serwisem gwarancyjnym producenta.

Szybka i Bezpieczna Dostawa

Produkty wysyłamy w ciągu 24h, a często tego samego dnia. Wszystkie przesyłki są dobrze zabezpieczone. Czas dostawy to 2- 3 dni robocze

nAJCZĘSCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Zakupiony towary w stanie nieuszkodzonym można zwrócić w terminie 14 dni od momentu zakupu. 

Smartwatche intWatch posiadają gwarancję roczną producenta. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem inteligentnych zegarków intWatch dlatego, też mamy pierwszeństwo  realizacji gwarancji.  Gwarancja nie dotyczy uszkodzeń mechanicznych smartwatchy, powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania. 

Smartwatche intWatch współpracują ze wszystkimi smartfonami pracującymi na systemie Android i iOS

Zamówienia złożone do godziny 13:00 zazwyczaj wysyłane są tego samego dnia. Przesyłka jest wtedy po 24h u Klienta. Jeśli zamówienie zostało złożone w godzinach późniejszych bądź w dni nie pracujące czas realizacji zamówienia to 2-3 dni robocze.

Dodatkowe paski i bransolety można znaleźć w naszym sklepie pod kategorią Paski i Bransolety.